Metin Kutusu: Panasonic Ürün Ayrıntıları

Panasonic klimaları ihtişam ve şıklık odaklı olarak yeniden tasarlandı.

Panasonic klimaları yüksek derecede fonksiyonel ve ihtişam sahibi yeni tasarımlarıyla oda konforunuzu zarafetle buluşturuyor. Taptaze ve yatay eğimli gövde, yeni tasarımın en belirgin özelliği.

Gövdenin merkezindeki nazik eğim klimanın içerisindeki karmaşık ve yüksek performanslı mekanizmaları şık bir biçimde gizliyor. İnce kenar bölgeleri ise klimanın zarif tasarımını vurguluyor. Bu tasarım şekli klimanın gerçek anlamda her oda dekorasyonuna çekici ve uyumlu bir şekilde yerleşmesini sağlıyor.

Etherea… Çevreden esinlenen tasarım

Metin Kutusu: < Ürün Listesine Dön

Kesintisiz serinliğin ve %71 oranına kadar enerji tasarrufunun keyfini çıkarın!

Etherea klimalar odada kaç insan olduğunu ve hareketlilik seviyesini algılayan, performansını da buna göre ayarlayan yeni Eco Patrol sistemi sayesinde enerji tüketiminin en düşük seviyede kalmasını sağlıyor.

Inverter + sistemiyle birlikte bu özellik %71 oranına kadar enerji tasarrufu sağlıyor. Süper sessiz klimalarımız hem sizin hem de ailenizin en saf ve temiz havayı solumasını garanti ediyor. Etherea klimalar ev tozu, virüs, bakteri ve rahatsız edici kokuları ortadan kaldıran ve odadaki nem oranının gereğinden fazla düşmesine engel olan E-ion plus arıtma sistemi gibi çok yönlü özelliklere sahip.

Gevşeme

İçi ışıkla dolu rahat ve açık bir oturma odası bir çeşit dinlenme atmosferi yaratabilir. Klimanın pürüzsüz ön paneli dışarıdaki ağaçların arasından geçip odanızı dolduran ışığı yansıtır ve gevşeme hissini artırır. Zarif eğimli biçimi, bir tekne yelkeninin rüzgarlı havada aldığı şekilden esinlenmiştir. Klimadan odaya yayılan serinliği sembolize eder.

Konfor

En sevdiğiniz mobilyalarla çevrili rahat bir oda. Panasonic klimaları buraya da harika bir şekilde uyum sağlar. Ev içi dekorasyona getirdiği sıcak yaklaşımla ve zarif tasarımıyla rahat yaşam alanları yaratır. Yeni modeller ferahlatıcı, gösterişli ve kapalı bir ön panele sahiptir. Çok yönlü tasarımına ek olarak panel temizlik ve bakımı kolaylaştırmak için toz birikmesini önler. Ön panel ayrıca yıkanmak için yerinden kolayca çıkarılabilir.

Lüks

Mermer taban ve deri kanepeli masraftan kaçınılmamış bir oda. Panasonic klimaları böyle lüks oda dekorasyonlarına bile kusursuz bir uyum sağlar. Tasarımı vurgularken yeni Patrol Sensörünün odanın havasını kontrol ettiğini söylemeden olmaz.

Güç tüketiminde %64’e kadar enerji tasarrufu

Panasonic Inverter klimaları sektörün en üt sıralarında yer alan olağanüstü enerji tasarrufu performansına sahiptir. Bu özelliğiyle elektrik tüketimini ve karbon salınımını hatırı sayılır derecede azaltır, çevre dostu bir kullanım sağlar.

A: EN VERİMLİ

Yeni modellerimiz en yüksek enerji performansı sınıfı olan A Sınıfına üyedir. Bunun anlamı modellerin tümünü elektrik faturasını dert etmeden her gün kullanabilmenizdir.

Sağlıklı Hava

Panasonic eviniz için en geniş yelpazede çeşitli klimalar sunuyor. Panasonic’te sizin adınıza, gerçek anlamda sağlıklı bir hava yaratmak için araştırmalar ve yenilikler yapıyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin soluduğu havayı yalnızca, Patrol Sensörlü E-ion arıtma sistemi gibi teknolojilere sahip olan Panasonic arıtabilir. Sahip olduğu özelliklerin tümü daha sağlıklı bir hava yaratmak için özel olarak geliştirilmiştir.

E-ion plus hava arıtma sistemi

E-ion ikisi bir arada sensörüyle daha verimli. Hem hava temizleyici hem de klima olarak ve istenirse birbirinden bağımsız istenirse de ayrı olarak çalıştırılabiliyor. Panasonic’e özgü ve büyük ilgi gören E-ion hava arıtma sistemi şimdi her zamankinden %10 daha fazla verimli. Bu sistemde aktif e-iyonlar ortama salınır ve toz parçacıklarını toplayarak büyük filtreye geri getirir. Bu bumerang benzeri devrimci mekanizma sayesinde hava hem sağlıklı hem de rahat bir yaşam ortamı sağlamak üzere arıtılmış olur.

Aktif E-ion

Aktif e-iyonlar etkili bir toplama için toz parçacıklarını eksi yükler ve zararlı virüs, bakteri ve küfü %99 oranında ortadan kaldırır. Sonuç sağlıklı bir oda havasıdır.

www.tekirdagklima.com

En uygun fiatlar için yeni sitemizi ziyaret edebilirsiniz