Metin Kutusu: Midea Ürün Ayrıntıları
Ürün Özeti

MSYI 12 Y Serisi Duvar Tipi DC Inverter Split Klima

A+ Enerji Verimliliği

Klimaların, soğutma modunda enerji verimlilik oranı (EER) ve ısıtma modunda performans katsayısısı (COP) ne kadar yüksek ise enerji verimliliği de o kadar yüksektir. Mideanın üstün ileri teknolojisi sayesinde Y serisi DC Inverter klimalarda enerji verimliliği Standard DC Inverter klimalara göre çok daha yüksektir, hem soğutma modunda hem de ısıtma modunda A+ sınıfı yüksek enerji verimliliği sağlar. Bu da elektrik tasarrufu ve ekonomi demektir.

 

DC Inverter Teknolojisi

Sabit frekanslı, klasik klimalarda kompresör sürekli açılıp kapanarak çalışır ve enerji harcamaları en yüksek seviyeye ulaşır. Inverter teknolojisine sahip Midea klimalar, kapasitesini kendisi otomatik olarak ayarladığı için kompresördeki duruş/kalkışlar en aza iner, enerjiyi verimli kullanma olanağı en üst seviyeye çıkar. Enerji tüketiminde %30-%40 tasarruf etme imkanı olur. Ayrıca ısı sapmaları klasik klimalara göre çok daha az olduğundan kullanıcısına daha konforlu bir ortam sunar.

180 Sinüs Dalgası

DC Inverter tipi birçok klima sadece 120 sinüs dalgası frekansında kontrol imkânı verirken, Midea klimanın üstün yenilikçi teknolojisi ile bu aralık çok daha geniş olan 180 sinüs dalgasına çıkmaktadır. Dolayısıyla, sıradan DC Inverter teknolojisine sahip klimalara göre daha fazla enerji tasarrufu, daha sessiz çalışma ve çok daha dengeli hava ile şartlandırılmış bir ortam yaratır.

-25 C Dış Ortam Şartlarında Isıtma

Üstün teknolojik özellikleri sayesinde Midea klima, dış hava sıcaklığı -25° C olduğu zamanlarda bile ısıtma modunda

güvenle çalışarak konforunuzdan ödün vermez.

Kendi Kendini Temizleme

Uzaktan kumandadaki "Clean" tuşuna basıldığında, iç ünite fanı otomatik olarak evoporatör üzerindeki yoğuşma suyunu kuruturak temizler. Bu sayede evoporatör üzerinde bakteri ve mantarların üremesinin önüne geçilmiş olur. Midea klimanızdan gelen havanın sürekli temiz ve yüksek kaliteli olması sağlanır.

İyonizer Plus

Midea klimanın geliştirilmiş iyonizer teknolojisi sayesinde hem pozitif hem de negatif iyonlar üretilmektedir. Negatif ve pozitif iyon molekülleri bir araya gelerek, havadaki bakterilerin yok edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca negatif iyonlar yaşadığımız ortamın havasının, ormanlık alan, nehir, akarsu yanı vb doğal ortamlardaki gibi enerjik ve ferah olmasını sağlar. Bu sayede vücudumuzdaki stres azalır, kendimizi daha dinç ve tazelenmiş hissederiz.

Golden Fin

Birçok klasik klimada olmayan üstün Golden Fin özelliği sayesinde, kondenser (dış ünite ısı plakası) üzerinde su tutulması engellenerek, buz çözme prosesi hızlandırılır. Böylelikle dış ünite ısı plakaları, tuzlu hava, yağmur ve diğer bazı kimyasal aşındırıcı, pas yapıcı dış etkenlere karşı kendini korur, ilk günkü verimliliğinden hiçbir şey kaybetmeden uzun ömürlü çalışır. Aynı teknoloji ile üretilmiş olan evoporatör (iç ünite ısı plakası) üzerinde de bakteri oluşumu engellenir, daha temiz hava soluma imkanı oluşur.

www.tekirdagklima.com

En uygun fiatlar için yeni sitemizi ziyaret edebilirsiniz