Midea  -  Salon Tipi Split Klima

Taze Hava

Standart salon tipi split klima modellerinde soğutma, ısıtma, nem alma gibi fonksiyonlar ile yapılan hava temizleme işlemleri, iç mekanda bulunan havanın devamlı sirkülasyonu ile sağlanır. Klima üniteleri tarafından hiçbir zaman dış ortamdan taze hava girişi yapılmaz. Sadece dış ortamdan iç mekana ısı transferi veya iç mekandaki ısının dış ortama transferi olur. Bu tip çalışma sistemlerinde ortama taze hava sadece pencere veya kapı açılarak sağlanabilmektedir. Midea kaset tipi DC Inverter split klimalarda kullanılan özel fan sistemi ile iç ünitede negatif basınç yaratarak dış ortamdan içeriye bağlanacak spiral bir hortum yardımıyla taze hava verilebilir. Bu sayede oksijen oranı ve taze hava miktarı hep yüksek seviyede tutulabilir

 

Bağımsız Nem Alma Sistemi

Midea salon tipi split klimalarda bu fonksiyon ile ortam ısısı değiştirilmeden havadaki nem güçlü olarak toplanabilmektedir. Havadaki nem miktarının kontrollü ve düşük olması daha sağlıklı, rahat ve konforlu yaşam alanları yaratır.

 

Anti Korozif Ön Kabin

Özel kaplama teknolojisi sayesinde, Midea salon tipi split klimalar yüzeylerinde kir, pas ve leke tutmaz. Bu şekilde her zaman temiz kalarak ortak kullanım alanlarında ideal çözüm olmaktadır.

 

Gümüş İyon Filtresi

İç ünitede bulunan nano gümüş iyon filtre sistemi, iyon salınımı yaparak hem bakterileri öldürmeye yarar hem de bakteri aktivitesini iç yapılarını yok ederek durdurur. Bu fonksiyon ile ortama tamamen temizlenmiş hava verir.

 

Hata Teşhis ve Otomatik Koruma

Cihaz, hataları elektronik olarak teşhis ederek, panel üzerinde bu hataları kodlama ile gösterir ve direkt olarak koruma moduna geçer.

 

Uzun Fan Üfleme Mesafesi

Geliştirilmiş uzun ve geniş açılı üfleme dizaynı sayesinde en uzak noktalara bile etkin ortam şartlandırması yapar.

 

ROHS (Restruction of Hazardous Substances)

RoHS (Zararlı Madde Kullanımının Sınırlandırılması) direktifi, elektronik ekipmanlarda kullanılan kurşun ve benzeri potansiyel zararlı maddelerin kullanımının kısıtlanmasını içermektedir. Midea çevre dostu salon tipi split klimalar RoHS standartlarına uygun olarak üretilir.

 

Sessiz Çalışma

Üstün teknolojisi ve özel dizaynı sayesinde Midea klimalar sessiz çalışma, huzurlu ve rahat bir ortam sağlar.

 

R410 A

R410A soğutma sistemlerinde kullanılan HFC grubunda yer alan soğutucu akışkandır. Bu akışkan, hem küresel ısınmaya neden olmayan, ozon tabakasına zarar vermeyen, çevre ve insan dostu, soğutma özelliğine sahiptir hem de enerji verimi diğer soğutucu akışkanlara göre daha yüksektir.

En uygun fiatlar için yeni sitemizi ziyaret edebilirsiniz