Metin Kutusu: Ürün Ayrıntıları

Split olan duvar tipi FUJITSU klimalar, sessiz, küçük ebatlı ve yüksek hava sirkülasyonu sağlayan ünitelerdir. Yeni tasarlanmış olan görünmez hava giriş ızgaraları ile her tür apartman dairesine kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Gösterge panelinde yeni tasarlanmış operasyon modu ünitesi gözükmektedir ilk bakışta. Yüksek hava sirkülasyonu özelliği ile artık büyük ofislerde de kullanılabilmesi olanağı kılınmıştır.

Ürün Özeti

Fujitsu ASY09/12/14/18/24LD / Klasik

Metin Kutusu: < Ürün Listesine Dön

FUJITSU Duvar Tipi Split Klimalarda göze çarpan genel özellikler şunlardır :

Otomatik kontrollü yönetim ;

Sıcak hava soğuk havaya oranla hafif olması sebebiyle yukarı çıkar ve soğuk havada aşağıya iner. Otomatik Kontrollü Yönetim ile Isıtılmış hava odanın alt bölümlerine gönderilirken soğuk havada odanın üst bölümlerine gönderilir. Bu sayede artık odamızda hava sınırı etkisi çözülmüş olur. Böylece bu tasarımın nekadar önemli olduğunu anlıyabiliriz

Dikey ve yatay olarak ayarlanabilir kapaklar ;

Kapakların dikey ve yatay serbest hareket özelliği sayesinde soğuk ve sıcak havayı klimamızı programlıyarak düzgün bir şekilde odamıza yayabiliriz.

Yüksek verimlilik ;

Kullanıcının istediği oda sıcaklığına, gelişmiş kompresör ve Esanjör' ün modern şekli hızla ayarlanan değerlere uyarlar. Ultra-modern fanlarla muhtelif parçaların eşsiz uyumu neticesi esanjör sonuçları FUJITSU klimaların özelliği  olan çok yüksek verimlilik ve sessiz çalışma sağlar.

www.tekirdagklima.com

En uygun fiatlar için yeni sitemizi ziyaret edebilirsiniz