Metin Kutusu: Ürün Ayrıntıları

Multi Split Teknolojisi

Multi Split klimalar, mono split klimalarda olduğu gibi bir tek dış ünitesi bulunmakla birlikte 1-4 arası iç ünite aynı dış ünite ile çalışmaktadır.Esneklik ve kullanım kolaylığı, ayarlanan ısıya çok kısa sürede ulaşabilme, sessiz çalışma en uygun ortam şartlarını sabitleyebilme ve enerji tasarrufu Electra DC Inverter Multi Split serisinde mevcuttur. Bütün bu avantajların yanında dış ünite sayısında azalma esnekliği sağlar. 4 mono tip klimada 4 adet dış ünite ihtiyacı olmasına karşın aynı ortam şartlandırması için multi sistem ile çözüm sağlandığında sadece 1 adet dış ünite kullanmak hem görüntü kirliliğini engeller hem de montaj ve kullanım kolaylığı sağlar.

Electra  -  DC Inverter Multi Split Klima

Metin Kutusu: < Ürün Listesine Dön

En son DC Inverter teknolojisi, R410A çevre dostu soğutucu akışkan ile birlikte kullanıldığında, ideal (A sınıfı) enerji verimliliği ile yüksek performansı bir arada sunar.

Bu özelliği sayesinde dış hava sıcaklığının -15 derece olduğu zamanlarda bile ısıtma modunda çalışabilir

Steriyonizer Teknolojisi

Nefes aldığımız havada, hem pozitif hem de negatif yüklü iyon molekülleri bir arada bulunur. Kendimizi sağlıklı, enerjik ve güçlü hissetmemiz için negatif iyon yüklü temiz havaya gereksinimiz vardır. Kırsal alanda havanın her cm3,ünde 5.000, okyanus kenarında 2.500 - 10.000, şelale yakınlarında ise 25.000 - 50.000 negatif iyon bulunurken şehirdeki kapalı işyerlerinde havada negatif iyon yoğunluğu 50'ye kadar düşmektedir.

Yeni iyonizer seri klimalar sadece ısıtıp soğutmakla kalmaz her bir cm3 için ortalama 30.000 - 50.000 negatif iyon oluşturarak ortama verdiği havayı tazeler ve ortamı keyifli yaşanacak hale getirir. Bu sistem sayesinde ortamın havası, sigara dumanı, polen, virüs, bakteri, ve mayklardan temizlenir. Doğal ortamlarda soluduğumuz canlı, enerjik, ferah ve taze hava da yaşadığımız ortama verilir.

AA Sınıfı Enerji Verimliliği
Klimaların, soğutma modunda enerji verimlilik oranı (EER) ve ısıtma modunda performans katsayısısı (COP) ne kadar yüksek ise enerji verimliliği de o kadar yüksektir. Bu özellik sayesinde, Duo Multi plit klimalar hem soğutma modunda hem de ısıtma modunda A sınıfı yüksek enerji verimliliği sağlanır. Bu da daha az enerji ile çok daha fazla performans yani elektrik tasarrufu ve ekonomi demektir.

Ultra Sessiz Çalışma
Klasik tipteki multi split klimalarda çalışma ses seviyesi, iç ünitelerde 36-40 db arasında gerçekleşirkn, üstün teknolojisi ve özel dizaynı sayesinde DC Inverter Electra Klimalarda bu oran sadece 26 db olarak gerçekleşir. Sessiz çalışma, huzurlu ve rahat bir ortam sağlar

MULTİ SİSTEM SPLİT KLİMA EŞLEŞTİRME TABLOSU

www.tekirdagklima.com