Soğuk Hava Depo Panelleri

Soğuk Hava Depo Panelleri

İleti serderm » Per Nis 07, 2011 11:40 am

Endüstriyel Soğuk Hava Depo Panelleri, 1.160 mm eninde, 100 mm'den 12.000 mm'ye kadar uzunlukta standart olarak, Antpanel tarafından üretilmektedir. Ayrıca 50, 60, 80, 100, 120, 150, 180 ve 200 mm kalınlığında geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Paneller; poliüretan, yüzey kaplaması ve egzantrik kilit olmak üzere üç ana malzemeden oluşur. Yüzey kaplamaların çeşitliliği ürün portföyünü zenginleştirmektedir.

Bu nedenle her türlü ihtiyaca göre belirlenecek panellerin üretimi ile, en verimli endüstriyel soğuk depolar tasarlanır, teknik detaylar çözülür ve en kaliteli malzemelerle istenilen büyüklükte inşa edilerek, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur.

Isı geçirgenlik kat sayısı DIN 52612-1'e göre m=0.022 / mK

Poliüretan yangın sınıfı DIN 4102'ye göre B3 sınıf

Basınç dayanımı; Duvar paneli 1.20 kg/cm2

Zemin paneli 2.00 kg/ cm2

Pür CFC-Free özellikte

Pür köpük yoğunluğu 40 kg/m3 (+/-)

Pür : Şişirici gaz olarak 141 b gazı ihtiva eder.Ve bu gaz CFC-Free özellikte olup ozon tabakasına zarar vermemektedir.

Endüstriyel soğuk oda panellerinden mamül Soğuk Depolar, sağlıklı hijyenik ortamlarıyla, gıda maddelerinin doğallık ve tazeliklerini bozulmadan uzun süre korumalarına imkan veren ve modern dünyada kabul gören muhafaza sistemlerinin başında yer almaktadır.

- Gıda maddelerinin yanı sıra kimyasal ve medikal ürünlerin de, uygun koşullarda ve şartlarda korunabilmesi için endüstriyel soğuk depolar en ideal seçim olmaktadır.

- Endüstriyel soğuk depolar, mükemmel izolasyona imkan veren sandviç paneller ve yalıtım materyallerinden oluşmaktadır. Uluslararası standartlara uygun olarak tesis ettiği endüstriyel soğuk depolar, hastaneler, laboratuarlar, süpermarketler, pastane ve lokantalar gibi farklı kullanım alanlarına uygun olarak ideal ölçülerde kurulabilmekte, sandviç paneller sayesinde yüksek ısı yalıtımı oluşturarak büyük enerji tasarrufu sağlamaktadır.

- soğuk depolarında kullanılan poliüretan dolgulu prefabrik sandviç paneller teknik nitelikleri, dayanıklılığı ve montaj kolaylığı açısından ısı izolasyonunda mükemmel sonuç veren en ideal malzemedir. Panellerin iç ve dış yüzeylerinde kullanılan polyester veya pvc kaplı galvaniz saç yüzey malzemesi hijyenik özelliği temizlenebilme kolaylığı ve dayanıklılığı ile et, sebze, ve tüm gıda maddeleriyle tıbbi ve medikal ürünlerin tazeliklerini ve özelliklerini en iyi ve en uzun süre bozulmadan korumalarını ve muhafaza edilmelerini sağlar.

Kullanım Alanları

Tüm gıda maddelerinin yanı sıra kimyasal ve medikal ürünlerin uygun koşullarda saklanabilmesi panellerle kurulan prefabrik soğuk odalarla mümkün olabilmektedir. modüler depolar, grosmarket, hipermarket, süpermarketlerde kullanılan muhafaza depoları, her türlü otel, restoran, yurt ve konaklama tesisleri, süt, süt mamülleri işleme ve muhafaza tesisleri, et ve et ürünleri işleme ve muhafaza tesisleri, sebze, meyve ve her türlü gıda maddeleri işleme tesisleri, sanayi tipi soğutma, saklama ve donmuş muhafaza sistemleri, laboratuar ve hastaneler, deniz mahsülleri muhafaza ve işleme tesisleri, dondurma ve dondurulmuş gıda maddeleri işleme tesisleri, pastaneler, unlu mamül üretim tesis ve işletmeleri, çikolata, yağ vs. maddelerin üretim tesis ve işletmeleri, ilaç, tıbbi malzeme depolama ve muhafaza tesislerinde kullanılmaktadır
Resim
serderm
Mesaj Panosu Yöneticisi
 
İleti: 42
Kayıt: Çar Nis 06, 2011 4:05 pm

Soğuk Hava Depoları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron