Duvar Tipi Split Klima

Duvar Tipi Split Klima

İleti serderm » Per Nis 07, 2011 12:06 pm

Resim
Resim
Split klima, bir adet iç ve bir adet dış üniteden oluşan klima sistemidir. Duvar tipi split klima iç ünitesi
Duvar Tipi Split Klima Nedir?
Bir iç ve bir dış üniteden oluşan ve duvara monte edilen duvar tipi split klimalar oldukça düşük ses seviyesinde çalışırlar. Duvar tipi split klimaların 7.000 Btu/h ile 30.000 Btu/h kapasiteler arasında değişik modelleri vardır. Duvar tipi split klimalar konutlarda ve konfor şartı istenen tüm mekanlarda problemsiz olarak kullanılırlar. Duvar tipi split klimaların A sınıfı özelliğe sahip olan modelleri diğer modellere göre daha tasarrufludur.
Duvar tipi split klima dış ünitesi
Nerede Kullanılır?
* Konutlarda,
* İş yerlerinde,
* Bilgi işlem odalarında,
* Mağazalarda,
* Alışveriş merkezlerinde,
* Isıtılması ve soğutulması istenen tüm mekanlarda güvenle
kullanabilirsiniz.

Nasıl Monte Edilir?
Duvar tipi split klimanızın iç ünitesi klima kullanacağınız mekana, dış ünitesi ise bu mekanın dışında kalan ve atmosfere açık olan bir alana monte edilir. Teras, açık balkon veya pencere altları dış ünite montajı için uygun alanlardır.
İç ve dış ünite; bakır boru, elektrik kablosu, drenaj hortumu, izolasyon ve dekoratif bandajdan oluşan ara tesisat ile birbirine bağlanır. Bu bağlantı esnasında klimanızın iç ünitesinin altında kalacak şekilde duvarınızda açılan 6 cm çapındaki dairesel ara tesisat yuvası montaj bitiminde izolasyon malzemeleri ile tamamen kapatılır.
Yüksek seviyede teknik bilgi ve tecrübe gerektiren duvar tipi split klimanızın montajı, mutlaka klima teknik servisiniz tarafından yapılmalıdır.
Resim
serderm
Mesaj Panosu Yöneticisi
 
İleti: 42
Kayıt: Çar Nis 06, 2011 4:05 pm

Split Klimalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron